Вітаємо Вас на сайті єдиного українського органу з сертифікації органічного виробництва, визнаного в Європі

Органік Стандарт – 16 років лідерства та надійності


МИ ЦІНУЄМО наших клієнтів, адже надаємо послуги, спрямовані на задоволення Ваших потреб. Органік Стандарт включено в офіційний перелік сертифікаційних органів, визнаних у Європейському Союзі та Швейцарії. Відповідно, ми маємо можливість запропонувати Вам спрощену систему експорту органічної продукції в країни ЄС. Разом з тим, членство Органік Стандарт у Європейському об'єднанні сертифікаційних органів з органічного виробництва - ЕОСС та в Міжнародній федерації органічного сільськогосподарського руху – IFOAM дозволяє нам постійно вдосконалювати й розвивати свої знання та навички.

МИ ПОВАЖАЄМО наших партнерів, оскільки усвідомлюємо свою відповідальність за належне виконання зобов’язань. Органік Стандарт тісно співпрацює з міжнародними лідерами у сфері сертифікації органічного виробництва, що значно розширює можливості наших клієнтів на міжнародному ринку.

МИ ПІКЛУЄМОСЬ про здоров’я споживачів, гарантуючи професійний контроль виробництва органічних продуктів. Наш професіоналізм та компетенція підтверджуються акредитацією міжнародної організації IOAS відповідно до стандартів серії ISO/IEC 170-65.

15_ISOcert_OS_001


 
 

Щоб тримати руку на пульсі новин органічного ринку, підпишіться на нашу розсилку.