Сертифікація послуг транспортування та логістики

Проведення сертифікації виробництва органічної продукції в галузі Транспортування/Логістики є важливим напрямом нашої діяльності, де ми маємо багаторічний досвід. Перший проєкт в Україні був реалізований саме під сертифікацією Органік Стандарт.

Обіг органічної продукції — це будь-яке переміщення (транспортування) або зберігання органічної продукції з метою реалізації, відповідно до вимог стандартів.

Ми маємо досвід сертифікації транспортування/логістики за міжнародними та приватних стандартами: Органічний Регламент ЄС, Органічний Стандарт Канади (COR), Bio Suisse (Швейцарія) в Україні та за її межами.

Транспортується будь який вид органічної продукції. Згідно з досвідом Органік Стандарт, найчастіше послуги транспортування/логістики сертифікують Оператори, які працюють з великими обсягами зернових культур, насіння або кормів різного виду.

Сертифікація здійснюється шляхом перевірки та встановлення відповідності методів виробництва та самих продуктів вимогам органічних стандартів. Після успішного проходження сертифікації видається Сертифікат міжнародного зразка, що дозволяє отримати доступ на ринок органічної продукції з преміальною ціною.

Органік Стандарт забезпечує комплексний пакет послуг із інспектування, сертифікації за низкою стандартів та постійного сертифікаційного супроводу, що значно полегшує процес для кожного Оператора. Для нас є важливою компетентність наших фахівців, ми постійно вдосконалюємо їхні навички та підвищуємо кваліфікацію. Завдяки цьому, клієнт отримує високоякісні послуги.

Вимоги до транспортування/логістики органічної продукції

Під час транспортування органічної продукції оператор повинен:

  • вжити заходів щодо підготовки і очищення транспортного засобу;
  • забезпечити належне маркування продукції;
  • забезпечити чітку ідентифікацію партій;
  • упаковка органічної продукції повинна бути цілісна та неушкоджена;
  • вжити заходів щодо запобігання змішуванню та/або забрудненню органічної продукції з неорганічною продукцією та/або забороненими стандартом речовинами;
  • не допускається перевезення в одному транспортному засобі незапакованої органічної та неорганічної продукції або продукції перехідного періоду.

Стандарти

Органічне законодавство України

Органічне законодавство України

Сертифікація відповідно до законодавства України є обов'язковою для виробництва та реалізації органічної продукції в Україні.

Стандарт МАОС, еквівалентний Регламентам ЄС

Стандарт МАОС, еквівалентний Регламентам ЄС

Сертифікація відповідно до Стандарту МАОС, що еквівалентний Регламентам ЄС, наразі є єдиною можливістю для експорту органічної продукції з України в ЄС.

Регламент ЄС 2018/848

Регламент ЄС 2018/848

Сертифікація відповідно до Регламенту ЄС 2018/848 для експорту в країни ЄС з України буде обов'язковою не раніше 2024 року.

Органічний Стандарт Канади (COR)

Органічний Стандарт Канади (COR)

Сертифікація відповідно до Стандарту Канади є важливою умовою експорту органічної продукції в Канаду, а також допоможе експортувати в США.

Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нашим фахівцем

Віра Пасацька

Заступник керівника відділу сертифікації

Електронна пошта