Інспекція та сертифікація органічного виробництва й обігу

Органічна сертифікація дозволяє маркувати, позиціонувати та продавати Ваші продукти на ринку як органічні. Нашим пріоритетом є тісна співпраця з Вами на кожному етапі проходження сертифікації, позаяк наша відповідальність — визначити відповідність Вашої діяльності та продуктів вимогам органічних стандартів. Ми прагнемо забезпечити сервіс високого рівня, а також постійно працюємо над спрощенням процесу сертифікації шляхом впровадження інновацій. У кожного нашого клієнта є персональний менеджер, який супроводжує його протягом усього процесу.

Органік Стандарт забезпечує фінансово доступну, конкурентоспроможну та прозору структуру вартості сертифікації. Для отримання інформації про загальні підходи щодо розрахунку вартості сертифікації, Ви можете ознайомитися з Політикою ціноутворення.

Виберіть галузь, щоб дізнатися більше щодо сертифікації.

У випадку непогодження Оператора з сертифікаційним рішенням, він може подати в ТОВ «Органік Стандарт» письмовий запит (апеляцію) на перерозгляд. Запит потрібно надіслати на електронну адресу certification@organicstandard.ua. Оператор буде проінформований про результати перерозгляду в письмовій формі. Апеляційна заява буде розглянута згідно з відповідною процедурою I-PR-3.5 «Процедура розгляду апеляцій».