Сертифікація експорту та імпорту

Проведення сертифікації виробництва органічної продукції в галузі Експорту та імпорту є одним з наших основних видів діяльності, де ми маємо багаторічний досвід.

Експорт та імпорт органічної продукції — це вивіз продукції за межі країни або її ввезення в країну з метою подальшої реалізації відповідно до вимог стандартів.

Ми маємо досвід сертифікації експорту та імпорту за міжнародними та приватними стандартами: Органічний Регламент ЄС, Органічний Стандарт Канади (COR), Bio Suisse (Швейцарія), Naturland (Німеччина), KRAV (Швеція) в Україні та за її межами.

Асортимент продукції для експорту або імпорту, що сертифікується нами в Україні (та інших країнах) є дуже широкий: це і сировина, і готові продукти, що пройшли переробку. Наприклад з України експортується понад 100 найменувань продукції за нашим супроводом. Під контролем Органік Стандарт понад 100 експортерів в Україні, а також значна кількість в інших країнах де ми представлені.

Сертифікація здійснюється шляхом перевірки та встановлення відповідності методів виробництва та самих продуктів вимогам органічних стандартів. Після успішного проходження сертифікації видається Сертифікат міжнародного зразка, що дозволяє отримати доступ на ринок органічної продукції з преміальною ціною.

Органік Стандарт забезпечує комплексний пакет послуг із інспектування, сертифікації за низкою стандартів та постійного сертифікаційного супроводу, що значно полегшує процес для кожного Оператора. Для нас є важливою компетентність наших фахівців, ми постійно вдосконалюємо їхні навички та підвищуємо кваліфікацію. Завдяки цьому, клієнт отримує високоякісні послуги.

Вимоги експорту та імпорту

Загальними вимогами до експорту та імпорту є:

  • Співпраця з постачальниками органічної сертифікованої продукції.
  • Наявність прозорої налагодженої системи простежуваності продукції.
  • У разі зберігання продукції оператор повинен:
    • зберігати органічну продукцію відокремлено у просторі або часі від неорганічної продукції;
    • вживати необхідних заходів для забезпечення ідентифікації партій продукції та запобігати змішуванню або підміні неорганічною продукцією;
    • виконувати операції з очищення виробничих приміщень і ємностей для зберігання органічної продукції.
  • Вивезення органічної продукції з країни (експорт) і ввезення її в ту чи іншу країну (імпорт) повинно супроводжуватися копією сертифіката, що підтверджує відповідність обігу такої органічної продукції вимогам стандарту, за яким продукція маркується як органічна.

Стандарти

Органічне законодавство України

Органічне законодавство України

Сертифікація відповідно до законодавства України є обов'язковою для виробництва та реалізації органічної продукції в Україні.

Стандарт МАОС, еквівалентний Регламентам ЄС

Стандарт МАОС, еквівалентний Регламентам ЄС

Сертифікація відповідно до Стандарту МАОС, що еквівалентний Регламентам ЄС, наразі є єдиною можливістю для експорту органічної продукції з України в ЄС.

Регламент ЄС 2018/848

Регламент ЄС 2018/848

Сертифікація відповідно до Регламенту ЄС 2018/848 для експорту в країни ЄС з України буде обов'язковою не раніше 2024 року.

Органічний Стандарт Канади (COR)

Органічний Стандарт Канади (COR)

Сертифікація відповідно до Стандарту Канади є важливою умовою експорту органічної продукції в Канаду, а також допоможе експортувати в США.

Bio Suisse

Bio Suisse

Сертифікація відповідно до стандарту Bio Suisse є обов'язковою умовою для експорту продукції до Швейцарії.

Naturland

Naturland

Сертифікація відповідно до стандарту Naturland дає додаткові переваги під час експорту продукції в Німеччину.

KRAV

KRAV

Сертифікація відповідно до стандарту KRAV дає додаткові переваги під час експорту продукції в Швецію.

Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нашим фахівцем

Віра Пасацька

Заступник керівника відділу сертифікації

Електронна пошта