Сертифікація послуг зберігання

Проведення сертифікації виробництва органічної продукції в галузі Зберігання є важливим напрямом нашої діяльності, де ми маємо багаторічний досвід.

Обіг органічної продукції — це будь-яке переміщення (транспортування) або зберігання органічної продукції з метою реалізації, відповідно до вимог стандартів.

Ми маємо досвід сертифікації зберігання за міжнародними та приватними стандартами: Органічний Регламент ЄС, Органічний Стандарт Канади (COR), Bio Suisse (Швейцарія) в Україні та за її межами.

Оператори можуть зберігати будь-які види органічної продукції. Згідно з досвідом Органік Стандарт, найчастіше послуги зберігання сертифікують Оператори, які працюють з великими обсягами зернових культур, насіння або кормів різного виду, де додатково є потреба накопичувати продукцію для формування партії та перевантажувати в інші види транспортних засобів для подальшого експорту.

Сертифікація здійснюється шляхом перевірки та встановлення відповідності методів виробництва та самих продуктів вимогам органічних стандартів. Після успішного проходження сертифікації видається Сертифікат міжнародного зразка, що дозволяє отримати доступ на ринок органічної продукції з преміальною ціною.

Органік Стандарт забезпечує комплексний пакет послуг із інспектування, сертифікації за низкою стандартів та постійного сертифікаційного супроводу, що значно полегшує процес для кожного Оператора. Для нас є важливою компетентність наших фахівців, ми постійно вдосконалюємо їхні навички та підвищуємо кваліфікацію. Завдяки цьому, клієнт отримує високоякісні послуги.

Вимоги до діяльності зі зберігання органічної продукції

Під час зберігання органічної продукції оператор повинен:

  • забезпечити відокремлене зберігання органічної продукції;
  • мати чітко визначені та ідентифіковані місця зберігання;
  • вживати заходів щодо підготовки і очищення місця зберігання;
  • забезпечити чітку ідентифікацію партій;
  • вживати заходів щодо запобігання змішуванню з неорганічною продукцією та/або забрудненню органічної продукції забороненими стандартом речовинами.

Стандарти

Органічне законодавство України

Органічне законодавство України

Сертифікація відповідно до законодавства України є обов'язковою для виробництва та реалізації органічної продукції в Україні.

Стандарт МАОС, еквівалентний Регламентам ЄС

Стандарт МАОС, еквівалентний Регламентам ЄС

Сертифікація відповідно до Стандарту МАОС, що еквівалентний Регламентам ЄС, наразі є єдиною можливістю для експорту органічної продукції з України в ЄС.

Регламент ЄС 2018/848

Регламент ЄС 2018/848

Сертифікація відповідно до Регламенту ЄС 2018/848 для експорту в країни ЄС з України буде обов'язковою не раніше 2024 року.

Органічний Стандарт Канади (COR)

Органічний Стандарт Канади (COR)

Сертифікація відповідно до Стандарту Канади є важливою умовою експорту органічної продукції в Канаду, а також допоможе експортувати в США.

Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нашим фахівцем

Віра Пасацька

Заступник керівника відділу сертифікації

Електронна пошта