Сертифікація трейдерської діяльності

Проведення сертифікації виробництва органічної продукції в галузі Трейдерської діяльності є одним з наших основних видів діяльності, де ми маємо багаторічний досвід.

Трейдерська діяльність — це діяльність з метою реалізації органічної продукції не власного виробництва. Трейдер може бути лише фінансовим посередником між органічним виробником та покупцем, без виконання операцій зі зберігання та/або переміщення органічної продукції.

Ми маємо досвід сертифікації трейдерської діяльності за міжнародними та приватними стандартами: Органічний Регламент ЄС, Органічний Стандарт Канади (COR), Bio Suisse (Швейцарія), Naturland (Німеччина), KRAV (Швеція) в Україні та за її межами.

Трейдерська діяльність охоплює майже всю органічну продукцію, яка виробляється в Україні, а також імпортується в Україну. Трейдери дуже гостро відчувають ринок, першими реагують на попит та пропозицію, а також допомагають іншим виробникам зі збутом.

Сертифікація здійснюється шляхом перевірки та встановлення відповідності методів виробництва та самих продуктів вимогам органічних стандартів. Після успішного проходження сертифікації видається Сертифікат міжнародного зразка, що дозволяє отримати доступ на ринок органічної продукції з преміальною ціною.

Органік Стандарт забезпечує комплексний пакет послуг із інспектування, сертифікації за низкою стандартів та постійного сертифікаційного супроводу, що значно полегшує процес для кожного Оператора. Для нас є важливою компетентність наших фахівців, ми постійно вдосконалюємо їхні навички та підвищуємо кваліфікацію. Завдяки цьому, клієнт отримує високоякісні послуги.

Вимоги до трейдерської діяльності

Загальними вимогами до трейдерської діяльності є:

  • Співпраця з постачальниками органічної сертифікованої продукції.
  • Наявність прозорої налагодженої системи простежуваності продукції.
  • У разі зберігання продукції оператор повинен:
    • зберігати органічну продукцію відокремлено у просторі або часі від неорганічної продукції;
    • вживати необхідних заходів для забезпечення ідентифікації партій продукції та запобігати змішуванню або підміні неорганічною продукцією;
    • виконувати операції з очищення виробничих приміщень і ємностей для зберігання органічної продукції.
  • Вивезення органічної продукції з країни (експорт) і ввезення її в ту чи іншу країну (імпорт) повинно супроводжуватися копією сертифіката, що підтверджує відповідність обігу такої органічної продукції вимогам стандарту, за яким продукція маркується як органічна.

Стандарти

Органічне законодавство України

Органічне законодавство України

Сертифікація відповідно до законодавства України є обов'язковою для виробництва та реалізації органічної продукції в Україні.

Стандарт МАОС, еквівалентний Регламентам ЄС

Стандарт МАОС, еквівалентний Регламентам ЄС

Сертифікація відповідно до Стандарту МАОС, що еквівалентний Регламентам ЄС, наразі є єдиною можливістю для експорту органічної продукції з України в ЄС.

Регламент ЄС 2018/848

Регламент ЄС 2018/848

Сертифікація відповідно до Регламенту ЄС 2018/848 для експорту в країни ЄС з України буде обов'язковою не раніше 2024 року.

Органічний Стандарт Канади (COR)

Органічний Стандарт Канади (COR)

Сертифікація відповідно до Стандарту Канади є важливою умовою експорту органічної продукції в Канаду, а також допоможе експортувати в США.

Bio Suisse

Bio Suisse

Сертифікація відповідно до стандарту Bio Suisse є обов'язковою умовою експорту продукції до Швейцарії.

Naturland

Naturland

Сертифікація відповідно до стандарту Naturland дає додаткові переваги під час експорту продукції в Німеччину.

KRAV

KRAV

Сертифікація відповідно до стандарту KRAV дає додаткові переваги під час експорту продукції в Швецію.

Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нашим фахівцем

Віра Пасацька

Провідний фахівець із сертифікації

Електронна пошта