Галузеві довідники та каталоги

Фахівці Органік Стандарт — це провідні експерти галузі, до сфери компетенції яких входить широкий спектр питань з органічного виробництва. Наші фахівці є членами експертних робочих груп, зокрема з з питань розвитку сфери органічного виробництва при Мінагрополітики, а також різних цільових груп Спілки європейських органічних сертифікаторів (The European Organic Certifiers Council, EOCC).

Також власною експертизою, у співпраці з партнерами, створюємо цінні продукти для ринку, зокрема:

Перелік допоміжних продуктів та методів

Перелік допоміжних продуктів та методів дозволених для використання в органічному виробництві з врахуванням вимог органічних стандартів Європейського Союзу висвітлює основні продукти, які можуть використовуватись в органічному виробництві сільськогосподарської продукції та харчових продуктів, зокрема їхні загальні характеристики.

Довідник консультантів

Довідник консультантів з органічного виробництва та ринку органічних продуктів висвітлює інформацію про основних консультантів та організації органічного виробництва та ринку органічних продуктів України.

Catalogue of Ukrainian organic exporters Англійською

Каталог містить актуальну інформацію про експортерів української органічної продукції та періодично оновлюється. Каталог створено Державною установою “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” у співпраці з органом сертифікації «Органік Стандарт».

Практичний довідник органічного експортера до ЄС

Цей посібник створений з метою забезпечення українських виробників та трейдерів органічної продукції актуальною інформацією щодо її експорту в країни ЄС.

I can export organic. Огляд ринку та регулювання органічних товарів у Канаді

Огляд має на меті відстеження тенденцій у торгівлі органічними товарами в Канаді, прояснення регуляторних вимог у цьому секторі задля віднайдення експортних можливостей для українських малих та середніх підприємств. Підготовлено Канадсько-українським проектом підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) у співпраці з органом сертифікації «Органік Стандарт».

Настанови щодо управління ризиками під час післяврожайної обробки, зберігання та транспортування органічної продукції

Настанови мають на меті допомогти органічним операторам, що займаються виробництвом та експортом органічної продукції, ідентифікувати та краще управляти факторами ризику, які можуть виникнути під час зберігання, транспортування та післяврожайної обробки органічної сільськогосподарської продукції.

Дослідження органічного ринку України 2019—2020

Дослідження органічного ринку України 2019—2020 проведено ТОВ «Органік Стандарт» у партнерстві з OrganicInfo за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.