Сертифікація грибівництва

Проведення сертифікації виробництва органічної продукції в галузі Грибівництва є важливим напрямом нашої діяльності, де ми маємо унікальний досвід. Перший проєкт в Україні був реалізований саме під сертифікацією Органік Стандарт.

Органічне грибівництво — органічне виробництво, пов’язане з вирощуванням грибів із дотриманням вимог стандартів.

Ми маємо досвід у сертифікації грибівництва за міжнародними стандартами, зокрема Органічним Регламентом ЄС.

Асортимент продукції грибівництва, що сертифікується нами в Україні представлений різними видами культивованих грибів, зокрема шиїтаке та ерінги.

Сертифікація здійснюється шляхом перевірки та встановлення відповідності методів виробництва та самих продуктів вимогам органічних стандартів. Після успішного проходження сертифікації видається Сертифікат міжнародного зразка, що дозволяє отримати доступ на ринок органічної продукції з преміальною ціною.

Органік Стандарт забезпечує комплексний пакет послуг із інспектування, сертифікації за низкою стандартів та постійного сертифікаційного супроводу, що значно полегшує процес для кожного Оператора. Для нас є важливою компетентність наших фахівців, ми постійно вдосконалюємо їхні навички та підвищуємо кваліфікацію. Завдяки цьому, клієнт отримує високоякісні послуги.

Вимоги до грибівництва

Загальними вимогами до органічного грибівництва є:

  • використання переважно відновлюваних та власних ресурсів;
  • використання технологій, що не завдають шкоди здоров’ю людей, рослинам, добробуту тварин, запобігають забрудненню навколишнього природного середовища або мінімізують його.

Для виробництва грибів дозволено використовувати субстрати, якщо вони складаються тільки з наступних компонентів:

  • стійлового гною та екскрементів тварин (переважно з органічних виробничих підрозділів або з виробничих підрозділів перехідного періоду);
  • продуктів сільськогосподарського походження з органічних виробничих підрозділів;
  • торфу, що не піддавався обробці хімічними продуктами;
  • деревини, що не піддавалася обробці хімічними продуктами після вирубки;
  • дозволених мінеральних продуктів, води та ґрунту.

Стандарти

Органічне законодавство України

Органічне законодавство України

Сертифікація відповідно до законодавства України є обов'язковою для виробництва та реалізації органічної продукції в Україні.

Стандарт МАОС, еквівалентний Регламентам ЄС

Стандарт МАОС, еквівалентний Регламентам ЄС

Сертифікація відповідно до Стандарту МАОС, що еквівалентний Регламентам ЄС, наразі є єдиною можливістю для експорту органічної продукції з України в ЄС.

Регламент ЄС 2018/848

Регламент ЄС 2018/848

Сертифікація відповідно до Регламенту ЄС 2018/848 для експорту в країни ЄС з України буде обов'язковою не раніше 2024 року.

Органічний Стандарт Канади (COR)

Органічний Стандарт Канади (COR)

Сертифікація відповідно до Стандарту Канади є важливою умовою експорту органічної продукції в Канаду, а також допоможе експортувати в США.

Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нашим фахівцем

Віра Пасацька

Заступник керівника відділу сертифікації

Електронна пошта