Послуги

Ми допомагаємо гарантувати походження та простежуваність органічної продукції, надаючи послуги, які покривають усі сфери виробництва: від контролю вирощування органічних культур — через контроль переробки органічних продуктів — та до інспекцій руху продукції в мережі постачання та продажу на місцевому ринку чи здійснення експорту. Обслуговуючи представників усіх ланок виробництва та продажу органічних продуктів, ми знижуємо ризики і гарантуємо якість та підвищення продуктивності.

Наш повний спектр послуг гарантує якість та безпечність органічних продуктів. Наші клієнти, що представляють різні види виробництва, довіряють якості наших перевірок та інспекцій, а також лабораторіям з якими ми працюємо. Ми прагнемо допомогти нашим клієнтам виконати відповідні вимоги щодо їхнього виробництва, а також гарантувати якість складників та допоміжних засобів, отриманих від постачальників.

Інспекція та сертифікація органічного виробництва та обігу

Це наша основна компетенція. Понад 15 років ми відповідаємо своєю репутацію за якісь наших послуг, гарантуємо неупереджений контроль та індивідуальний сервіс кожному клієнту. Ми сертифікуємо всі галузі органічного виробництва та обігу й контролюємо понад 70% операторів органічного ринку в Україні та значну кількість за її межами, зокрема в Казахстані та Молдові.

Звертайтеся!

Докладніше
Інспекція та сертифікація органічного виробництва та обігу

Супровід та контроль експорту органічних продуктів

Щороку Органік Стандарт контролює понад 2,5 тис. експортних відвантажень, відповідно маємо значний та актуальний досвід, налаштовані бізнес-процеси та оперативний сервіс. Ми ефективно вирішуємо складні експортні задачі та щиро радіємо успіхам наших клієнтів.

Експортуємо разом!

Докладніше
Супровід та контроль експорту органічних продуктів

Навчання, експертиза та розвиток ринку

Фахівці Органік Стандарт — досвідчені та визнані експерти галузі! Звертайтеся за навчанням щодо вимог стандартів органічного виробництва до нас. Крім того, ми надаємо широкий спектр експертних послуг в галузі та проводимо щорічне дослідження органічного ринку.

Запрошуємо до співпраці!

Докладніше
Навчання, експертиза та розвиток ринку