Відгуки та пропозиції

Шановні наші клієнти та партнери!

ОС завжди сприяє особистому навчанню та розвитку організації. Ми бажаємо забезпечити наших замовників високим рівнем послуг та довіри. Тому ми завжди відкриті до будь-яких відгуків, порад та пропозицій.

Будь-ласка, якщо бажаєте, відправте нам повідомлення!

Дякуємо за Ваш добровільний внесок в нашу роботу!

Якщо ви маєте скаргу, ми дійсно бажаємо отримати повідомлення від Вас. Ми відкриті до Ваших коментарів, тому що вони надають нам можливість виправити ситуацію та покращити наш сервіс. Ми бажаємо вирішити вашу проблему як найшвидше, тому для вирішення Ваших скарг ми створили процедуру, що складається з трьох кроків.

Опрацювання скарг

Визначення

Що ми вважаємо скаргою?
Скарга — це заперечення або висловлення невдоволення політиками процедурами або діями, що стосуються діяльності ОС. Скарга може також стосуватися особистих дій або поведінки персоналу ОС.

Наша мета

  • Забезпечити існування чіткого механізму
  • Гарантувати, що Ваша скарга буде сприйнята всерйоз та розглянута в прозорий спосіб, сприяючи Вашій впевненості, що на будь-які ваші відгуки будуть надані своєчасні відповіді

3 Кроки опрацювання

Якщо Ви бажаєте висловити будь-яке Ваше незадоволення, що підпадає під «визначення скарги» Ви можете звернутися до нас в будь-якій найбільш зручній для Вас формі. Це допоможе нам зрозуміти на що саме Ви скаржитесь. Ви можете зателефонувати та поговорити з відповідним представником персоналу або заповнити бланк скарги.

Крок 1
Контактуйте з нами

Якщо ви хочете зв`язатись з нами по телефону будь ласка надайте подробиці Вашої скарги. Після того як ми отримали Вашу скаргу по телефону, вона одразу ж буде зареєстрована і Вам буде надано унікальний відповідний номер, що ідентифікує Вас і Вашу скаргу.
Tel:+38(044)2006216

Якщо ви бажаєте заповнити бланк скарги будь ласка відправте його в наш офіс в будь-який зручний спосіб:

  • на електронну пошту: •Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду•
  • по пошті на адресу: Україна, 01024 Київ, вул. Велика Васильківська, 38-Б, офіс 20

Крок 2
Як вашу скаргу буде розглянуто

Наша політика - реагувати на ваші запити швидко і ввічливо. Вашу скаргу буде дійсно розглянуто, щоб надати Вам відповідь протягом 14 днів. Якщо ми не спроможні зробити це, ми будемо тримати Вас в курсі щодо процесу розгляду Вашої скарги. Якщо ми вирішили, що Ваша скарга є виправданою ми вибачимось та надамо пояснення, яким чином ситуація буде виправлена. Ми фіксуємо всі скарги таким чином, щоб ми могли вчитися на них. Якщо ми не можемо вирішити вашу скаргу ми проінформуємо Вас про будь-які кроки, які можуть бути зроблені, якщо ви бажаєте подальшого розгляду. Будь-ласка! Зверніть увагу, що ми не будемо реагувати на образливі поштові чи електронні листи чи дзвінки.


Крок 3
Якщо ви не задоволені нашими діями

У Вас є 14 днів звернутись до нас щодо нашого рішення. Якщо ми не отримали від Вас ніякої відповіді ми вважаємо, що Ви задоволені тим, як питання було вирішено. Якщо ви звернетесь до нас протягом 14 календарних днів Ваша справа буде знову розглянута використовуючи ваш оригінальний реєстраційний номер та переглянута з урахуванням Вашого повторного звернення на рівні керівництва.

Опрацювання апеляцій

Апеляція – це офіційне звернення до сертифікаційного органу з метою оскарження сертифікаційного рішення чи з проханням його переглянути.

У випадку непогодження оператора з рішенням сертифікації, він може подати в ТОВ «Органік Стандарт» письмовий запит на перерозгляд. Оператор буде поінформований відповідальною особою Органік Стандарт про прийняття на розгляд апеляції. Якщо оператор може надати факти, які вносять ясність  в сертифікаційні рішення, вони будуть переглянуті.

Якщо оператор не погоджуватиметься з результатом перерозгляду, він може подати апеляцію в письмовій формі. Справа буде передана на розгляд Апеляційного Комітету, до якого увійдуть кваліфіковані спеціалісти у відповідній галузі. Оператор буде якнайшвидше повідомлений про рішення Комітету.

Основні елементи вирішення скарг та апеляцій:

  • Гарантія своєчасності, конфіденційності, та об`єктивності в разі виникнення питання
  • Будь-яка особа має право подати скаргу
  • В рамках цієї процедури будь-які скарги можуть бути вирішені формально чи неформально
  • Принципи справедливості будуть застосовані до обох сторін, як до особи, що скаржиться так і до особи, що є предметом скарги
  • Чіткі процедури розгляду та обліку
  • Ніяка особа, що подає скаргу не буде дискредитована чи обмежена в подачі скарги.
 
 
 

Щоб тримати руку на пульсі новин органічного ринку, підпишіться на нашу розсилку.