Регламент ЄС 2018/848

Цей стандарт відкриває доступ на ринки:

ЄС в першу чергу, а також Великої Британії, Норвегії та інших країн, зокрема тих, що не мають власного органічного законодавства.

Інформація про стандарт

З 1 січня 2022 року, на заміну та скасовуючи дію Регламенту (ЄК) № 834/2007, набув чинності Регламент (ЄС) 2018/848 як основний базовий документ, що описує правила органічного виробництва та маркування органічної продукції в ЄС. На основі Регламенту (ЄС) № 2018/848, Комісією було прийнято наступні другорядні акти:

  • делеговані регламенти, які слугують актами загального впровадження та доповнюють чи замінюють певні частини базового регламенту;
  • імплементаційні регламенти, що використовуються з метою зазначення універсальних умов щодо впровадження певних вимог.

Другорядні акти щодо органічного виробництва охоплюють такі основні сфери: виробництво та маркування, контроль та обіг. Вони також містить докладні вимоги до органічного виробництва різних категорій продукції (рослинництва, тваринництва, аквакультури, харчових продуктів та продукції виноробства, кормів, а також інших продуктів додатково включених у сферу регулювання).

Органік Стандарт акредитований для проведення інспекційно-сертифікаційних робіт згідно з цим стандартом міжнародним акредитаційним органом IOAS.

Сертифікація за даним регулюванням дає право операторам маркувати свою продукцію з використанням органічного знаку «євролисток», а також експортувати її як органічну до країн ЄС і не тільки.

Органік Стандарт акредитований для проведення інспекційно-сертифікаційних робіт згідно з цим стандартом міжнародним акредитаційним органом IOAS.

Додаткові матеріали

Сертифікат акредитації

Завантажити файл (pdf, 704.37 KB)

Перелік документів, які Оператор повинен надати органу сертифікації

Завантажити файл

Брендбук

щодо використання торгової марки Органік Стандарт

Завантажити файл

Почати легко