Стандарт МАОС, еквівалентний Регламентам ЄС

Цей стандарт відкриває доступ на ринки:

ЄС в першу чергу, а також Великої Британії, Норвегії та інших країн, зокрема тих, що не мають власного органічного законодавства. Більшість органічних продуктів в Україні теж сертифіковані за цим стандартом.

Інформація про стандарт

Сертифікація згідно з Регламентами ЄС, в країнах, що не є членами ЄС, на сьогодні, відбувається за так званими еквівалентними стандартами, що включать в себе вимоги самих Регламентів. Стандарт Міжнародних Акредитованих Органів Сертифікації (МАОС) є саме таким стандартом, що був в свою чергу погоджений Європейською Комісією з 2010 року.

Стандарт охоплює такі основні сфери: виробництво та маркування, контроль та обіг. Він також містить докладні вимоги до органічного виробництва різних категорій продукції (рослинництва, тваринництва, аквакультури, харчових продуктів та продукції виноробства, кормів).

Сертифікація за даним стандартом дає право операторам маркувати свою продукцію з використанням органічного знаку «євролисток», а також експортувати її як органічну до країн ЄС і не тільки.

Органік Стандарт акредитований для проведення інспекційно-сертифікаційних робіт згідно з цим стандартом міжнародним акредитаційним органом IOAS.

Додаткові матеріали

Сертифікат акредитації

Завантажити файл (pdf, 704.37 KB)

Перелік документів, які Оператор повинен надати органу сертифікації

Завантажити файл

Брендбук

щодо використання торгової марки Органік Стандарт

Завантажити файл

Почати легко