Правова інформація

Правова інформація

1. Зміст

Автор не несе відповідальності за актуальність, точність, повноту або якість матеріалів на цьому веб-сайті або інформацію, що міститься в ньому. Ні за яких обставин автор не несе відповідальність у вигляді матеріальних чи нематеріальних збитків, що виникатимуть через використання чи не використання наданої інформації або виникатимуть через помилкову чи неповну інформацію, поки не будуть доведені хибні наміри або недбалість зі сторони автора.
Усі матеріали на цьому сайті підлягають підтвердженню та не містять зобов’язань. Автор має право змінювати, доповнювати або видаляти будь-яку частину або сторінку сайту, або тимчасово припиняти публікацію сторінок сайту без попереджень.

2. Прямі та непрямі посилання

У випадку прямих чи непрямих посилань («гіперссилок») на зовнішні веб-сайти, що знаходиться за межами відповідальності автора, автор може нести відповідальність тільки у випадку, якщо він усвідомлює зміст цього сайту та зважаючи на це, технічно можливо для нього попередити використання цього сайту, якщо сайт містить неправові матеріали.
Автор таким чином підтверджує, що там не було знайдено не правового змісту сайтів. Автор не має впливу на поточний або майбутній дизайн, зміст або авторство цих веб-сайтів. Тому автор таким чином відсторонює себе від будь-якого змісту зовнішнього сайту який був змінений від часу, коли на нього було зроблене посилання. Тільки власник того веб-сайту може нести відповідальність за будь-який не правовий зміст і, зокрема, збитки, що можуть виникнути через використання чи невикористання наданої інформації.

3. Авторські права та легальність торгової марки

Усі публікації, зроблені автором, зберігають за собою авторське право стосовно графіки/картинок, аудіо/відео матеріалів та тексту.
Будь-які посилання на матеріали цього сайту або бренду чи захищеної торгової марки є беззастережним предметом положень відповідного законодавства щодо торгової марки та права власності. Навіть якщо бренд чи торгова марка лише просто згадані, не потрібно вважати, що бренд чи торгова марка не захищені правами третьої сторони.
Авторське право опублікованих матеріалів залишається ексклюзивно за автором сторінок цього сайту. Копіювання або використання будь-яких графічних, аудіо- відеоматеріалів чи тексту або інші електронні чи друковані публікації без дозволу автора заборонені.

4. Чинне законодавство щодо обмеження відповідальності

Всі обмеження відповідальності будуть вважатися частиною он-лайн інформації, яка пов’язана з цією сторінкою. Будь-яка частина, яка не узгоджується або більше не узгоджується, або частково узгоджується з законодавчими актами, що вступили в силу, не впливатиме на чинність наданої інформації на цьому веб-сайті.

5. Онлайн інструменти

Автор надає клієнтам та партнерам додаткове захищене робоче місце шляхом створення Клієнтського та Партнерського порталів та інших он-лайн інструментів. Використання цього робочого місця може бути предметом оплати. При доступу до цього сервісу вперше, користувачу надається інформація щодо загальних вимог та правил використання цього сервісу.

6. Загальні вимоги та правила користування

Правова інформація надана тут є додатковою до змісту загальних вимог та правил використання он-лайн інструментів, наданих ТОВ «Органік стандарт» Київ, Україна.

 
 

Щоб тримати руку на пульсі новин органічного ринку, підпишіться на нашу розсилку.