Сертифікація виробництва кормів
Проведення сертифікації виробництва органічної продукції в галузі Виробництва кормів є важливим напрямом нашої діяльності, де ми маємо багаторічний досвід.
Органічний корм — будь-яка речовина або продукт, зокрема добавки (перероблені, частково перероблені чи неперероблені), отримані в результаті органічного виробництва та призначені для годування тварин, відповідно до вимог стандартів.
Ми маємо досвід сертифікації виробництва кормів за міжнародними та приватними стандартами: Органічний Регламент ЄС, Органічний Стандарт Канади (COR), Bio Suisse (Швейцарія), Naturland (Німеччина) в Україні та за її межами.
До асортименту перероблених органічних кормів, які ми сертифікуємо, найчастіше входять макуха олійних культур, висівки та мучка зернових культур. Дані продукти є невід'ємною частиною виробничого процесу підприємств, які займаються виробництвом харчових продуктів.
Сертифікація здійснюється шляхом перевірки та встановлення відповідності методів виробництва та самих продуктів вимогам органічних стандартів. Після успішного проходження сертифікації видається Сертифікат міжнародного зразка, що дозволяє отримати доступ на ринок органічної продукції з преміальною ціною.
Органік Стандарт забезпечує комплексний пакет послуг із інспектування, сертифікації за низкою стандартів та постійного сертифікаційного супроводу, що значно полегшує процес для кожного Оператора. Для нас є важливою компетентність наших фахівців, ми постійно вдосконалюємо їхні навички та підвищуємо кваліфікацію. Завдяки цьому, клієнт отримує високоякісні послуги.
Вимоги до виробництва перероблених кормів
Загальними вимогами до органічного виробництва перероблених кормів є:
- Використання переважно таких методів виробництва:
- біологічних;
- механічних;
- фізичних.
- У разі, якщо неорганічна продукція виробляється або зберігається на тій самій потужності, що і органічна, оператор повинен:
- виконувати операції з переробки органічної продукції відокремлено у просторі або часі від подібних операцій з неорганічною продукцією;
- зберігати органічну продукцію до та після відповідних операцій окремо від неорганічної продукції;
- вживати необхідних заходів для забезпечення ідентифікації партій продукції та запобігати змішуванню або підміні неорганічною продукцією;
- виконувати операції з органічною продукцією лише після належного очищення виробничого обладнання та інвентарю.
-
Використання сертифікованої органічної сировини.
-
Обмеження кількості використання харчових добавок і технологічних добавок.
-
Органічний продукт повинен містити ≥95% інгредієнтів с/г походження органічної якості.
-
Мінімальне використання кормових добавок та допоміжних засобів, крім випадків, коли це необхідно для технологічних або зоотехнічних потреб чи для конкретних цілей годівлі, а також передбачено вимогами стандартів з виробництва органічних кормів.
Стандарти
Органічне законодавство України
Сертифікація відповідно до законодавства України є обов'язковою для виробництва та реалізації органічної продукції в Україні.
Регламент ЄС 2018/848
Сертифікація відповідно до Регламенту ЄС 2018/848 для експорту в країни ЄС з України буде обов'язковою не раніше 2024 року.
Органічний Стандарт Канади (COR)
Сертифікація відповідно до Стандарту Канади є важливою умовою експорту органічної продукції в Канаду, а також допоможе експортувати в США.
Bio Suisse
Сертифікація відповідно до стандарту Bio Suisse є обов'язковою умовою для експорту продукції до Швейцарії.
Naturland
Сертифікація відповідно до стандарту Naturland дає додаткові переваги під час експорту продукції в Німеччину.
KRAV
Сертифікація відповідно до стандарту KRAV дає додаткові переваги під час експорту продукції в Швецію.
Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нашими фахівцями
Олена Манзюк
Заступник керівника відділу сертифікації, провідний фахівець із сертифікації